poniedziałek, 16 grudnia 2013

Piotruś Pan na Lodzie

Peter Pan on Ice, Lodowisko Cracovia
15 grudnia 2013 , godz. 14.30 i 18


Peter Pan on Ice, Lodowisko Cracovia

15 grudnia 2013 , godz. 14.30 i 18

Widowisko Peter Pan on Ice zawita do Polski. Przygody jednego z najbardziej charakterystycznych baśniowych chłopców i jego towarzyszy z pewnością zachwyci najmłodszych.

Wyprodukowane przez Wild Rose UK Production widowisko Peter Pan on Ice to wypełnione detalami show dla widzów w każdym wieku. Scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego oraz kostiumy i rekwizyty olśniewające elegancją. Całość scala muzyka autorstwa Silvio Amato.

Lodowy spektakl zachwycił już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku dołączą do nich polscy widzowie. Widowisko będzie można zobaczyć już w grudniu w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Tajemnicze lądy, groźni piraci, Indianie, syreny, wróżka Dzwoneczek, wielki krokodyl, Wendy, Kapitan Hak, Nibylandia – co łączy te elementy? Odpowiedź jest oczywista – postać jednego z najbardziej charakterystycznych baśniowych chłopców, Piotrusia Pana. Historia Piotrusia Pana to jedna z najpopularniejszych baśni świata, autorstwa Jamesa Matthew Barriego. Tytułowy bohater to psotny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Jest niesamowicie odważny, ciekawski, uparty, lubi ryzyko, doskonale posługuje się szablą i potrafi latać. Dowodzi grupą Zaginionych Chłopców, z którymi zamieszkuje Nibylandię – krainę Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Drzemiąca w nim niezaspokojona potrzeba przygód sprawia, że często musi stawiać czoło poważnym niebezpieczeństwom. Ale dzięki sprytowi uchodzi cało z każdych tarapatów. 

1 komentarz:

  1. Post mi się nie podoba, skopiowany opis z neta, zero własnego wkładu, bylaś tam, widziałaś, jakie opinie by się przydały!!!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli skomentowałeś/aś dziękuję, to mnie motywuje.
Jeśli twój blog będzie ciekawy, zawsze zaobserwuję, więc nie musisz pisać o obserwowaniu.
Jeśli piszesz już któryś raz komentarz, nie musisz pisać adresu bloga.

Copyright © 2016 CHOCOLADZIX , Blogger