niedziela, 24 listopada 2013

Cudowna noc

Dnia 23.11. o którejś tam były pewne imieniny, teraz była kolej na wujka Janusza. To święto obchodziliśmy bardzo hucznie, że tak powiem. Po daniu prezentu, ja, Wiki i Kacper siedzieliśmy w kuchni i próbowaliśmy skusić Szczepana na czipsy, ponieważ jest na diecie, ale niestety się nie udało. Kuchni były jeszcze dziewczyny, Asia, Pasia i Justyna. Potem poszliśmy na górę. Podzieliliśmy się na dwie grupy, jedna to chłopcy i Wiki, a druga to ja i dziewczyny. Siedziałyśmy sobie w półmroku, gadając sobie o różnych rzeczach. Potem sobie graliśmy wszyscy w różne gierki.
  • Inna odmiana Twistera, stoi się w kółku, jedna osoba dotyka innej, nie może to być sąsiad. Gra kończy się wtedy gdy nikt nie ma wolnej nogi.
  • Jeden z dziesięciu
  • I oczywiście moja ulubiona gra. postaram się napisać o niej później.

Robiliśmy jeszcze wiele rzeczy, a kiedy byliśmy wykończeni, chłopcy z Wiką robili kanapkę na Szczepanie, który przysypiał na pufie, oj biedak... Wiecie jaki hałas przy tym robili? A zwłaszcza że to była już północ. Troszeczkę później pojechały Pasia i Justyna z rodzicami. A my pojechaliśmy po nich tylko nie wiem która godzina wtedy była. Ale wiem że poszłam spać trochę po 2 tak jak reszta, czyli Pypa (Szczepan), rodzice moi, Kacper, Wiki i wujek z ciocią. Jednak przed pójściem spać Kacper zdołał włączyć sobie GTA na Xbox-ie. A mama, że tak powiem, była zła na wszystkich wokoło. Wstałam o ok.8, zjedliśmy śniadanie, poszliśmy do kościoła na 11. Potem z tatą pojechałam na kiermasz pomocy dla Filipin. Wydałam 77 zł i tam były tez rzeczy które wcześniej przekazałam. Później skończyłam zadanie domowe. A o nie wiem której przyjechał wujek Janusz z Piotrusiem, przywieźć dziadzia. Graliśmy kręgle na xbox-ie. Wiki, Piotruś, ciocia Aga i tata.
Miejsca:

  1. Ciocia Agnieszka -chyba 149 czy jakoś tak
  2. Wiki i Piotruś -po 93
  3. Tata -chyba 63 czy jakoś tak.
To tyle.
Do zoba...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli skomentowałeś/aś dziękuję, to mnie motywuje.
Jeśli twój blog będzie ciekawy, zawsze zaobserwuję, więc nie musisz pisać o obserwowaniu.
Jeśli piszesz już któryś raz komentarz, nie musisz pisać adresu bloga.

Copyright © 2016 CHOCOLADZIX , Blogger