piątek, 16 sierpnia 2013

Bohaterowie Christiny

 
Christina:
Ma 13 lat. Przyjaciele i osoby, które ją znają mówią na nią Chris.Nie zna swoich biologicznych rodziców. Jej najlepszą przyjaciółką jest Bloom, ma chłopaka Felixa. Lubi kolor niebieski i fioletowy. Uwielbia jeździć na snowboardzie, rolkach i deskorolce. Czasem jeździ na rowerze, quadzie i motorze. Opiekunka Konrada.

Lukas:
Tak naprawdę ma 8 lat. Bardzo kocha Chris, jak siostrę.Stara się ją wspierać kiedy potrzebuje wsparcia. Lubi to samo co ona.

Bloom:
Ma 13 lat. Wie, że jej rodzice musieli ją zostawić, wierzy że po nią kiedyś wrócą. Jest the best przyjaciółką Chris.

Felix:
13 lat. Jest chłopakiem Chris i the best przyjacielem Simona. Zawsze wspiera swoich przyjaciół i dziewczynę.

Dona i Dana:
Bliźniaczki, podobne do siebie bez różnicy. Czasami się kłócą o błahe rzeczy, jednak są bardzo wierne przyjaciołom. Lubią słyszeć, kiedy mają rację.

Simon:
13 lat. Przyjaciel wszystkich młodych bohaterów. Jest idolem Konrada. Chris traktuje jak swoją siostrę i cieszy się że ma chłopaka, któremu może ufać.

Konrad:
Jest mniej więcej w wieku Lukasa. Mówią na niego Łoś lub Kondzio. Jest wychowankiem Chris i bardzo lubi Simona. Można mieć wrażenie, że są rodzeństwem.

p.Ksawery: 
Bibliotekarz i nauczyciel jednej klasy. Coś go łączy z Chris. Wszyscy się go boją, dokładnie nie wiadomo dlaczego.

p.Karolina:
Dyrektorka Sierocińca. Zawsze wspiera dzieci z domu i dorosłych z problemami. Odkąd znalazła Christinę w progu swoich drzwi, zastanawia się nad jej tożsamością.

p.Henry:
Opiekun drużyny, w której jest Lukas, Simon i Felix. Opiekuje się także pokojami starszych dziewczyn  m.in. Chris, Bloom, bliźniaczek, Sisi, Tiny i Roberty.

1 komentarz:

Jeśli skomentowałeś/aś dziękuję, to mnie motywuje.
Jeśli twój blog będzie ciekawy, zawsze zaobserwuję, więc nie musisz pisać o obserwowaniu.
Jeśli piszesz już któryś raz komentarz, nie musisz pisać adresu bloga.

Copyright © 2016 CHOCOLADZIX , Blogger