czwartek, 24 kwietnia 2014

Jestem mordercą :)

Cześć wam to znowu my: Marlena i Kasia. :D W związku z nadchodzącą majówką chciałybyśmy wam opowiedzieć o nudzie, a dokładniej jak ją zabić . Zakładamy że na pewno wam się to przyda ;)

 • Najważniejsza jest chęć do życia i współpracy z ludźmi , nie zamykajmy się w sobie bądźmy otwarci i odważni. Doceniajmy innych bo to właśnie dzięki nim się nie nudzimy :D
 • Nie bądźmy pesymistami - patrzmy na świat z uśmiechem i radością. Zawsze można zobaczyć dobre strony życia :)
 •  Nie będziemy pisać: zadzwoń do koleżanki, umów się z nią itp. bo to wiecie :D  po prostu wyjdź na spacer, pooglądaj świat. Rób ciekawe zdjęcia, popatrz co się dzieje u twoich sąsiadów. Tylko nie zaglądaj im w okna :D
 • Poczytaj blogi (np. Zuzi - Chocoladzix :) ), spróbuj nawiązać nowe znajomości na czacie, ale uważaj na podejrzane osoby! 
 • Napisz książkę lub pamiętnik o swoich przeżyciach. My razem z Zuzą przez jakieś 3 lata pisałyśmy pamiętnik fotograficzny - wklejałyśmy różne zdjęcia, wycinki z gazet, porady itd. ale też pisałyśmy o sobie. To naprawdę świetne zajęcie :)
Jeśli macie jakieś inne pomysły - napiszcie w komentarzach :D
Czytajcie blog Chocoladzix :) Pozdrowionka od Kasi i Marleny

2 komentarze:

 1. O to widzę że było jakieś włamanie na konto czekoladki :-), zainteresował mnie ten fotopamiętnik, można go gdzieś zobaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tak w Kobylu i Dobrucowej :D

   Usuń

Jeśli skomentowałeś/aś dziękuję, to mnie motywuje.
Jeśli twój blog będzie ciekawy, zawsze zaobserwuję, więc nie musisz pisać o obserwowaniu.
Jeśli piszesz już któryś raz komentarz, nie musisz pisać adresu bloga.

Copyright © 2016 CHOCOLADZIX , Blogger