czwartek, 26 lutego 2015

Konbanwa

Cześć!
Kuso! Nie wiem co chciałam napisać... *prycha*
Akwarium właśnie zgasło...mmm... Rybki idą spać, a ja mam jeszcze się spakować na jutro i... kuso! Miałam sprawdzić e-dziennik. On kiedyś mnie dobije, a zwłaszcze że ostatnio przeniósł swoją działalność naszej szkoły z Librusa, na jakąś... baka ...Synergię, która o wiele nie jest lepsza. No może trochę bardziej przejrzysto^komputerowa wersja, ale chrzanić, chrzanić to!!!!
Jestem zmęczona po pierwszym dniu po feriach, zagubieniu się w grupach [bo teraz mamy 3 lekcje podzielone; grupa 1-10 ma jakąś lekcje, a grupa 11-20 ma inną lekcję; i tak 3 lekcje; a my nie wiedzieliśmy, która grupa co ma], po 7 lekcjach w sumie, po basenie i *teraz* za chwilę po wielu nieobowiązkach, które sobie wyznaczę. A na myśl o jutrzejszym dniu, jestem jeszcze bardziej zmęczona, booo... mam lekcje od 8-15; o 1h dłużej niż dzisiaj. Gdyby nie zajęcia dodatkowe, na które mam obowiązek chodzić z powodu swojej niepełnosprawności, to jutro zawlokłabym swój tyłeczek dopiero na godz. 9.40, bo cholera znowu nie ma Zajęć Fakultatywnych, czy jakkolwiek się to nazywa. Ale praktycznie patrząc, to plan lekcji na wtorek nie zmienił się wogóle.
O boże! A w środę znowu na 8 mam iść, podczas gdy inni będą się powoli przygotowywać do szkoły lub jeszcze spać, jak to woli.
Dopiero w czwartek się wyśpię bo na... yatta *bez wykrzyknika, to czyli smutne* ...11.30, w zamian kończymy o 17. Ale dziwnie nam to zrobili, ponieważ pierwsza lekcja to religia, jakieś 4 lekcje, a najdziwniejsze jest to że ostatnią lekcją jest znowu religia. Prrrhh...
A piątunio jest luźniejszy jeśli chodzi o godziny, bo jedna godzina uciekła do czwartku *ta ostatnia religia* i zamiast kończyć o 14.25, kończymy o 13.20... To już jakiś sukces.
*
*
*
*
O boże! Masakra! Kuso! Baka!
Alem się rozpisałaa...
Piszę na telefonie, więc nie wiem ile to tak naprawdę zajmuje...
*mam dziwną schizę, znowu próbowałam napisać ę tam gdzie być nie powinno*
*
*
*
Sayonara!
*
*
*
Oyasumi nasai!
*
*
*
PS. Mam kolejną schizę, kocham japońskie słówka z mang/anime...

2 komentarze:

  1. Już po feriach a gdzie jakiś post feryjny, nic ciekawego się nie działo?
    Co to znaczy "kuso" :-)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli skomentowałeś/aś dziękuję, to mnie motywuje.
Jeśli twój blog będzie ciekawy, zawsze zaobserwuję, więc nie musisz pisać o obserwowaniu.
Jeśli piszesz już któryś raz komentarz, nie musisz pisać adresu bloga.

Copyright © 2016 CHOCOLADZIX , Blogger